Garanti Bankası

Hesap Sahibi: DSG HEDİYELİK YAZILIM İNTERNET

Şube: 407- Florya Şubesi

Hesap No: 6296516

IBAN: TR75 0006 2000 4070 0006 2965 16

Havale/EFT işlemi sırasında lütfen yukarıdaki bilgileri kullanınız.

Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanız işlem karışıklığını önleme adına önemlidir.

EFT işlemlerinde "Alıcı Adı" kısmına DSG HEDİYELİK yazılmadığı takdirde EFT işlemi başarısız olacak, paranız hesabınıza geri dönecektir.


Ödeme Yöntemleri Hakkında

Kredi Kartı: Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir, bankadan başka kimse tarafından görülemez.

Havale: İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın Garanti Bankası ATMsinden Kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini 0212 540 40 90 numaralı telefon ile ya da destek@hediyekulubu.com e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız.

Kapıda Ödeme: Siparişinizin ödemesini kargo firmasına yaptığınız ödeme tipine genel olarak Kapıda Ödeme denmektedir. Bu hizmeti sunan kargo firmaları standart kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği işlem için tahsilat hizmet bedeli adı alında ayrıca 5TL masraf almaktadırlar. Bu tutarı ödememek için Kredi kartı, Paypal ya da Banka Havalesi ödeme yöntemlerini seçmenizi öneririz.

Paypal: Ödemenizi tüm dünyanın kullanmış olduğu en güvenli ödeme yöntemlerinden biri olan Paypal hesabınız ile yapabilirsiniz. Paypal Nedir ?

 
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.
güvenli alışveriş
DSG
hediyekulubu.com, bir DSG markasıdır.
copyright © 2011 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.